Top ponuka - exotika

Dominikánska republika

Krajina plná kontrastov, zaujímavé historické pamiatky bezprostredne spojené s objavovaním Amerického kontinentu, takmer nedotknutá príroda, monumentálne horské hrebene, podivuhodné rieky a vodopády spolu s magrovnikovými lesmi navodzujúce pocit pravej divočiny, jedny z najlepších pláži sveta, nezameniteľná exotická atmosféra, na každom kroku hromady exotického ovocia, všade prítomné zvuky karibských rytmov a neubránite sa tomu aby tento exotický kokteil nezanechal vo Vás nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Objavte s nami ”JANTÁROVÚ PERLU KARIBIKU“

Indonézia

JAVA + ostrov bohov BALI

JAVA - politické, kultúrne a ekonomické centrum a taktiež najľudnatejší ostrov Indonézie. Nachádzajú sa tu vo veľkej miere budhistické a hinduistické pamiatky zahrnuté v zozname UNESCO, desiatky vulkánov, terasovité ryžové polia, čajové a tabakové plantáže.

BALI - najznámejší a najnavštevovanejší ostrov Indonézie. Ostrov bohov, kde jeho malebné kulisy tvoria masívy hôr s posvätným vulkánom, divoké pobrežie, nádherné piesočnaté pláže, palmové háje, malebné terasovité ryžové políčka, mestečká s umeleckými dielňami, krásne tanečnice, nádherné masky tanečníkov, chrámové slávnosti a čarovná príroda – to je neodmysliteľná súčasť tohto magického ostrova.

Singapur, Kuala Lumpur, Jogjakarta, Bali

Objavte s nami  "MAGICKÉ PERLY ÁZIE"