Aktuality
Vietnam » Phan Thiet

Vietnam » Phan Thiet

27.11.2017

Vietnam » Phan Thiet »  Bamboo Village Resort****

Tento krásny rezort sa nachádza priamo na pieskovej pláži Mui Ne je postavený v dedinskom štýle a skladá sa z niekoľkých budov s doskovými strechami, harmonicky sa miešajú s prírodou a tropickými záhradami. Okrem krásnej pláže a rozsiahlych záhrad ponúka rezort dva bazény so slnečnou terasou a výrivkou. Súčasťou rezortu je tiež reštaurácia, ktorá podáva pokrmy národnej i medzinárodnej kuchyne, plážový bar a salónik. kúpeľný areál s pripojenou jogovou izbou tvorí oázu uprostred komplexu.

Izby: Deluxe izby (cca 38 m2) s veľmi vkusným nábytkom sa nachádzajú v dvojpodlažných alebo štvorpodlažných budovách. Majú vlastnú kúpeľňu, vysúšač vlasov, telefón, TV, trezor, minibar, kávovar a čaj, klimatizáciu, stropný ventilátor a balkón s výhľadom na tropické záhrady, alebo na bazén. Doprava do jednotlivých poschodí je výťahom.
Ďalej rezort ponúka ubytovanie v ďalších typov, ako napr.: Bungalovy Garden View a Špičkové bungalovy na pláži.

Vybavenie:
V komplexe sa nachádza reštaurácia, jedáleň, kaviareň a bar. Je tu obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. Medzi ďalšie zariadenie v rezorte patrí pekná záhrada, detské ihrisko a knihovňa.

Wi-Fi pripojenie k internetu je k dispozícii v celom rezorte bez príplatku. Nachádza sa tu hotelový sejf a zmenáreň.
Ďalej je možné využiť službu opatrovanie detí, lekársku službu, práčovňu a kaderníctvo. Aktívni hostia, si môžu zapožičať bicykel (za poplatok).

Stravovanie: BB / HB.
Americké raňajky formou bufetu. Polopenzia zahrňuje obed alebo večeru (vrátane čaju alebo kávy).

V komplexe sú na výber tieto typy stravovania - nocľah s raňajkami, polopenzia, plná penzia a stravovanie all inclusive. Na prianie je možné pripraviť diétne jedla.

Fit & Active:
V horúcich dňoch sa môžu hostia osviežiť v bazénoch, odpočívať na slnečnej terase, kde sú lehátka a slnečníky. U bazéna je vírivá vaňa, v ktorej sa môžete príjemne uvoľniť a osviežiť. V bare u bazéna sú k dostátiu rôzne osviežujúce nápoje. V objekte je možné sa venovať rôznym športovým aktivitám ako napr.: plážový volejbal, volejbal a golf. Priaznivci vodných športov majú na výber z týchto aktivít - windsurfing a kitesurfing. Hostia môžu športovať aj vo vnútri komplexu, je tu fitness štúdio, stolný tenis, gulečník, šípky, joga a gymnastika. Komplex ponúka mnoho wellness programov a služieb, napríklad spa a saunu, za príplatok  parný kúpeľ a masáže.

Odlety:
Všetky odlety sú z Viedne

Termíny:
Pobyty sú organizované na 10 – 11 - 12 dní (ľubovoľná dĺžka pobytu na vyžiadanie)

Cena:
V závislosti od termínu, dĺžky pobytu a služieb. Nutná konzultácia.

Bližšie info o dostupnosti termínov a cenách získate na tel. 033/641 39 72, 0905/27 77 63.

Promo:
https://www.youtube.com/watch?v=ZK0R1CY1uv4