Aktuality
Seychely » Baie Lazare

Seychely » Baie Lazare

25.11.2017

Seychely » Baie Lazare » Lazare Picault Hotel

Malý romantický hotel na juhozápadnom pobreží Mahé, ponúka výhľad na najkrajší záliv ostrova. Od bielej 2 km dlhej piesočnatej pláže je záliv vzdialený iba schodíkmi a málo využívanou pobrežnou ulicou. Nákupné možnosti pre potraviny sa nachádzajú neďaleko. Kľud, ktorý si môžete užiť v hoteli a na pláži a taktiež prírodný a nádherný výhľad z balkóna alebo terasy vášho bungalova, robí toto miesto pravým tipom na dovolenku.

Umiestnenie: Tento malý hotel sa nachádza na svahu, oddelený iba schodíkmi z Anse Gaulette a málo využívanou pobrežnou ulicou. Supermarket je vzdialený cca 400 metrov. Doba transferu z letiska: cca. 20 minút.

Vybavenie: Hotel má 14 bungalovov. K vybaveniu patrí recepcia, Wi-Fi (vrátane), reštauráciu a bar.

Ubytovanie: Štandardné chalupy (A1-2A), cca 23m2, s príslušenstvom pre prípravu čaju a kávy, ľadničku, klimatizáciu stropný ventilátor, trezor, kúpeľňu so sprchou, WC, balkón s výhľadom na more. Voliteľné horné chalupy (A1-3B), cca 25m2, s balkónom alebo terasou, inak A2A, rezervovateľné.

Jedlo a pitie: Raňajky. Kontinentálne raňajky.

Cena na 9 dní s raňajkami s odletom z Viedne už od 1 078 €, alebo bez obmedzenia v závislosti od dlžky pobytu.

Výhoda úspor: Voľné noci, napr. 12 = 10 , rovnako ako ďalšie cenové výhody v konkrétnych termínoch nájdete v cenovej časti.

Cena čiastočné informácie:

Nasledujúce informácie platia pre letnú sezónu 2018:
# Minimálny pobyt: 3 noci. # Líbánky naviac: svadobní hostia obdržia fľašu vína a kvetinovú výzdobu vo svojej izbe pre pobyty na 3 a viac nocí (platí iba do 6 mesiacov od dátumu svadby a s odkazom na rezerváciu "Líbánky" a svadobný certifikát, ktorý bude predložený v hoteli pri príchode).

Bližšie info o dostupnosti termínov a cenách získate na tel. 033/641 39 72, 0905/27 77 63, alebo  TU